TARİHİ HİKAYEMİZ DEVELİ RESTAURANTLARI
SAMATYA KALAMIŞ ETİLER MARİN ATAŞEHİR FLORYA EMİNÖNÜ FLORA BY DEVELİ DEVELİ CORNER TUZLA VIAMARIN DEVELİ NİŞANTAŞI
EN YENİLER AYIN DEVELİ KEBABI BASIN ODASI İLETİŞİM • ULAŞIM
Kuşaktan kuşağa aktarılan Develi markası artık sadece Develi ailesinin değil, bu markaya gönül veren tüm ailelerin ortak değeridir. Develi, damaklarda bıraktığı lezzet kadar ailelelerin anılarında da hoş bir yere sahiptir. Dün, ailesinin kucağında gelen küçük misafirlerimiz günümüzde kendi çocuklarıyla Develi’yi ziyaret etmektedir. Şüphesiz Develi’nin kuşaktan kuşağa aktarılmasında geleceğimiz olan çocuklarımızın yeri sonsuzdur.

Bu düşünce doğrultusunda Antep mutfağının özgün temsilcisi Develi, restaurantlarında tam donanımlı çocuk oyun odaları ve anne emzirme odaları ile ailelerimize pratik hizmetler sunuyor.

Çocuklu ailelerin gönül rahatlığıyla yemeklerini yiyebilmeleri için restaurantlarımızda çocuklara özel oyun alanları oluşturuldu. Aileler yemeklerini huzur içerisinde yerken, çocuklar kendileri için özel olarak hazırlanmış alanlarda, hem yemeklerini yiyebiliyor, hem de eğitici oyunlar oynayarak hoşça vakit geçirebiliyor.

Çocukların özel eğitimli ve sertifikalı bir ekip gözetiminde bulunduğu bu özel alanlar; oyun parkı, her yaşa uygun eğitim setleri, oyuncaklar, LCD ekranlı Playstation ve oyunları, langırt masaları, masa hokeyleri ve çocuk piyanoları yer almaktadır.

Çocuklar için özel yemek masaları ve mama sandalyelerinin bulunduğu oyun alanlarındaki tüm materyaller, çocuk sağlığına uygun, kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

Aileler artık gönül rahatlığı ile çocuklarını restaurantlarımızdaki oyun alanlarına bırakarak Develi’nin özel lezzetlerinin keyfine varıyor.